OSIEDLE PERSEUSZA

Zamieszkaj pod szczęśliwą gwiazdą

Nowy kompleks mieszkaniowy, złożony z cztero- i pięciopiętrowych budynków wyposażonych w windy, powstaje przy ul. 9. Zaodrzańskiego Pułku Piechoty. Graniczy z Osiedlem Zachód, w drugiej linii zabudowy – z główną stargardzką arterią, ul. Szczecińską. Osiedle jest położone w bliskiej odległości od sklepów, punktów usługowych oraz placówek edukacyjnych, będąc jednocześnie zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy.

Osiedle Perseusza zostało zaprojektowane tak, żeby budynki były od siebie możliwie jak najbardziej oddalone. Znacząco wpłynie to na komfort życia jego mieszkańców. Na terenie osiedla powstaną miejsca postojowe, wjazd na jego teren będzie strzegł szlaban.

Funkcjonalne mieszkania z ogródkami, tarasami i balkonami
W pierwszym etapie inwestycji wybudowanych zostanie 124 lokali o powierzchni od 27 do 85 m kw. Mieszkańcy każdego z nich będą mogli korzystać z ogródków (na parterze), balkonów lub tarasów. Lokale zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o ich funkcjonalność. Będą wyposażone w drzwi o podwyższonej klasie bezpieczeństwa oraz domofon. Ciepło dostarczy stargardzkie PEC.

Budynki pokryte roślinnością
Część fasad budynków zostanie pokryta roślinnością, tworząc efekt tzw. zielonych ścian. Wszystkie części wspólne zaprojektowano w wysokim standardzie, łącząc nowoczesne rozwiązania użytkowe z dbałością o detal.

Etapy budowy
Inwestycja została podzielona na kilka etapów. Termin zakończenia pierwszego z nich (etap 1 – trzy budynki) planowany jest na na przełomie maja-czerwca  2024 roku. Budowa kolejnego etapu rozpoczęła się w marcu 2024 roku. Sprzedaż mieszkań zostanie rozpoczęta we wrześniu-październiku 2024 roku. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu celem pozostawienia danych kontaktowych.

Zdjęcia – Etap 2

Etap 1 – Zdjęcia i wizualizacje

Lokalizacja

Osiedle Perseusza