ZAWADZKIEGO 54

Komfortowe mieszkania w Szczecinie

Zawadzkiego 54 to apartamentowiec, który harmonijnie wkomponowaliśmy w tkankę osiedla stworzonego ponad 50 lat temu. Charakteryzuje go staranność wykonania, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz oraz nowoczesne dodatki. Wyróżnia się dającym wytchnienie, zielonym dziedzińcem, a także dużymi przestrzeniami między budynkami. Wszystko, czego potrzebujesz do życia, masz tutaj, na wyciągnięcie ręki. Zawadzkiego 54 to Twoje centrum

Dbamy o każdy detal

Elewacja z elementami cegły klinkierowej, loggie ze stalowo-szklanymi balustradami, energooszczędne okna o niskim współczynniku przenikania ciepła, efektowne wejście do budynku – projektując Zawadzkiego 54, zadbaliśmy o detale, które nadają temu miejscu charakter i zapewniają komfort. Bezpieczeństwa będzie dopełniał zainstalowany monitoring oraz szlaban.

Wnętrze apartamentowca też robi duże wrażenie. Części wspólne wzbogaciliśmy o wysokie lustra, energooszczędne oświetlenie LED oraz nowoczesne dodatki. Ze szczególną starannością podeszliśmy do stworzenia zielonego dziedzińca, który dzięki dobranym nasadzeniom wprowadzi w dobry nastrój. Wszystko to tworzy wyjątkowy klimat. Z pewnością od razu go poczujesz!

Budynek przy ulicy Zawadzkiego 54 składa się z dziesięciu kondygnacji oraz 164 mieszkań. Wyposażony jest w windy oraz został podpiwniczony. W kondygnacji podziemnej, na którą składają się dwie kondygnacje została zlokalizowana hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Planowany termin ukończenia budowy to pierwsza połowa 2025 roku.

Zdjęcia i wizualizacje