Firma2023-05-04T09:36:40+02:00

Historia firmy

Ponad 15 lat doświadczenia

Firma Alsecco powstała po zmianach własnościowych, na bazie Alsecco Sp. z o.o. działającej od czerwca 2005 roku. Początkowo swoją działalność koncentrowaliśmy na świadczeniu usług w zakresie wykonawstwa ogólnobudowlanego i szeroko rozumianego nadzoru inżynierskiego. W tym czasie braliśmy między innymi udział przy budowie galerii handlowej Ascana, autostrady A1 oraz budowy kompleksu mieszkaniowo – handlowo – usługowego w Świnoujściu przy ulicy Wojska Polskiego, 11 listopada, Malczewskiego i Chełmońskiego.

Doświadczenia zebrane na budowach w całym kraju skłoniły nas do rozpoczęcia własnej inwestycji. W 2010 Alsecco sp. z o.o. sp.k. rozpoczęła działalność deweloperską.

Dnia 1 czerwca 2011 roku firmy Alsecco sp. z o.o. sp.k. i Artnowa połączyły się. Powodem była przeprowadzona wspólna inwestycja osiedla domów jednorodzinnych w Pilchowie współwłaściciela Alsecco sp. z o.o. sp.k. oraz firmy Artnowa.

Połączenie zasobów ludzkich oraz doświadczenia obu firm pozwoliło nam jeszcze sprawniej realizować rozpoczęte oraz przyszłe inwestycje budowlane i deweloperskie.

Na swoim koncie mamy realizację domów jednorodzinnych w Pilchowie, na Warszewie i Krzekowie, osiedla mieszkaniowego „Park Leśny”, położonego nieopodal jeziora Szmaragdowego, zespołu zabudowy wielorodzinnej w centrum Szczecina, na ul. Kusocińskiego, inwestycji „Nowa Cukrownia”, Osiedla Stella Park w Stargardzie, Budynku wielorodzinnego w Kostrzynie nad Odrą, budowę apartamentów w Rewalu „Apartamenty Alsecco – Rewal” oraz Osiedla Familijnego w Goleniowie. Obecnie trwają prace związane z budową dużego osiedla mieszkaniowego „Harmonia Gumieńce” , a także inwestycją w Stargardzie „Pierwszej Brygady 1A” .

Realizując nasze inwestycje dużą wagę przywiązujemy do jakości używanych materiałów budowlanych oraz rozwiązań architektonicznych zapewniających komfort i wygodę użytkowania.

Firma Alsecco jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, która jest największą organizacją skupiającą deweloperów w Polsce.

Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność mieszkań,która sprawi, że będą się czuli Państwo „jak w domu”

Po godzinach

Sponsor drużyny – 2021-2023

Futsal Szczecin

Współorganizator i sponsor

Alsecco Futsal Cup

Organizator i sponsor

Mistrzostwa w pływaniu dla dzieci

Aktualności

Newsletter

Zostaw nam swój e-mail, poinformujemy Ciebie o nowościach

Przejdź do góry