Informacje o firmie

Alsecco Deweloper

ARealizując nasze inwestycje dużą wagę przywiązujemy do jakości używanych materiałów budowlanych oraz rozwiązań architektonicznych zapewniających komfort i wygodę użytkowania. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność mieszkań, która sprawi, że będą się czuli Państwo "jak w domu". Precyzyjnie wybieramy lokalizację naszych inwestycji, która wychodzi naprzeciw potrzebom życia w sąsiedztwie natury.

Historia firmy

Firma Alsecco powstała po zmianach własnościowych, na bazie Alsecco Sp. z o.o. działającej od czerwca 2005 roku. Początkowo swoją działalność koncentrowaliśmy na świadczeniu usług w zakresie wykonawstwa ogólnobudowlanego i szeroko rozumianego nadzoru inżynierskiego. W tym czasie braliśmy między innymi udział przy budowie galerii handlowej Ascana, autostrady A1 oraz budowy kompleksu mieszkaniowo - handlowo - usługowego w Świnoujściu przy ulicy Wojska Polskiego, 11 listopada, Malczewskiego i Chełmońskiego.

Doświadczenia zebrane na budowach w całym kraju skłoniły nas do rozpoczęcia własnej inwestycji. W 2010 Alsecco sp. z o.o. sp.k. rozpoczęła działalność deweloperską.

Dnia 1 czerwca 2011 roku firmy Alsecco sp. z o.o. sp.k. i Artnowa połączyły się. Powodem była przeprowadzona wspólna inwestycja osiedla domów jednorodzinnych w Pilchowie współwłaściciela Alsecco sp. z o.o. sp.k. oraz firmy Artnowa.

Połączenie zasobów ludzkich oraz doświadczenia obu firm pozwoliło nam jeszcze sprawniej realizować rozpoczęte oraz przyszłe inwestycje budowlane i deweloperskie.

Na swoim koncie mamy realizację domów jednorodzinnych w Pilchowie, na Warszewie i Krzekowie, osiedla mieszkaniowego „Park Leśny”, położonego nieopodal jeziora Szmaragdowego, zespołu zabudowy wielorodzinnej w centrum Szczecina, na ul. Kusocińskiego, inwestycji „Nowa Cukrownia”, Osiedla Stella Park w Stargardzie, Budynku wielorodzinnego w Kostrzynie nad Odrą oraz Osiedla Familijnego w Goleniowie, Obecnie trwają prace związane z budową dużego osiedla mieskzaniowego „Harmonia Gumieńce” , a także budową apartamentrów w Rewalu „Apartamenty Alsecco - Rewal”.

Inwestycje w realizacji